,jhfg.kgkh.ljh-ljhlkjůlj”LKJ”LK
Kombinace nejmodernějších inovativních technologií, bezkonkurenčního stylu a výkonu, to je kvalitní kolekce slunečních brýlí značky Greg Norman Eyewear. Kolekce, která je hodna tohoto jména
Nastupující generace pánských a dámských brýlí pro střední a starší generaci. V kolekci této špičkové značky naleznete pánské a dámské sluneční brýle i dioptrické obruby. Firma STRENESSE je oficiálním partnerem německé fotbalové reprezentace. Společnost STRENESSE byla založena v roce 1949 v německém Nördlingenu jako rodinná firma na výrobu exkluzivních dámských kabátů a kostýmů. Světová značka se z ní stala až po roce 1973, kdy se k ní připojila návrhářka Gabriele Strehle.
Nabízené značky
© Brillen Import 2022

Zde najdete popis nabízených značek.

Nádherné brýle od světoznámého módního návrháře Daniela Hechtera z Paříže. Jeho modely brýlí Vás okouzlí.
Nová kolekce slunečních brýlí od španělského výrobce DIEGO CAVIARI představuje luxusní a elegantní styl, který je společně s vysokou kvalitou zárukou vyjímečnosti. Tyto návrhy jsou exkluzivní a dělány bez kompromisů. Produkce je určena pro zákazníky, kteří hledají něco neobvyklého, nevšedního a zaručeně upoutá každého, kdo hledá atraktivní design a styl. Brýle jsou vyrobeny exlusivně s elementy SWAROVSKI a splňují nejvyšší standardy kvality. Unikátní design a tvar kombinovaný s nejlepšími technologickými postupy výroby činí z této kolekce dokonale padnoucí doplněk. Skvělé zabarvení skel je zárukou dokonalého vidění. Výsledek: ohromující zobrazení a pohodlné nošení. Vysoce kvalitní acelát je základem této luxusní kolekce slunečních brýlí. K dispozici jsou varianty v černé, bílé a hnědé barvě se stíbrným nebo zlatým zdobením. 
Legendární německá značka vyrábějící pánské, dámské a dětské brýle. Produkce se vyznačuje atypickým designem a širokou rozmanitostí tvarů a barev a také vysokou kvalitou použitých materiálů. Zajímavostí je, že tato značka byla na našem trhu známa již za minulého režimu – k dostání byla ve státních optikách. Brýle NEOSTYLE volí střední generace, která se chce odlišovat a má cit pro krásu a umění, potrpí si na atraktivní design, luxus, kvalitu a chce být STYLOVÁ. Značka, která zaútočí na Vaše smysly. Objevte neopakovatelný STYL značky NEOSTYLE!
Klasické  a retro brýle, pro všechny kteří mají rádi styl firmy H.I.S.  Firma  se  však ve svém designu nebrání moderním trendům.